Menü
+90532 709 2799 posta@ziptasarim.com
Bir sürü iş!

Neler mi yapıyoruz? Web siteleri, logolar, afişler, posterler, grafik işleri, arama motoru optimizasyonları, alan adı ve alan kaydı, özel programlar, e-ticaret siteleri, portal yöneticiliği, elektronik yazılım geliştirme, reklam kampanya yönetimi , web uygulamaları ve mobil uygulamalar.

Web Tasarım

HTML5, CSS3, PHP, SEO ve diğer bir çok dili kullanarak çok güzel, şık ve kullanımı kolay W3C standartlarına uygun, tüm tarayıcılarda test edilmiş ve çalışan web siteleri yaratıyoruz. Ayrıca isteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda özel web programları ve/veya tasarımlar hazırlayıp, web projelerinizi yayına koyuyoruz. Eğer şık,güzel ve kalitenizi yansıtacak web siteleri istiyorsanız Zip Tasarım size en güzel, hızlı açılan, kullanımı kolay, kullanıcı dostu, bütün tarayıcılarda aynı görüntü veren web sitelerini tasarlamak için hazır.

Logo- Grafik - Afiş - Poster

Firmanızı yeni kurdunuz veya hali hazırda olan firma grafiklerinizden pek hoşnut değilseniz Zİp Tasarım sizin için en iyi grafikleri yaratmaya hazır. Zip Tasarım firmanız için logo tasarlayabilir, web sitenizde beğenmediğiniz grafikleri düzeltebilir veya değiştirebilir, ayrıca reklam kampanyalarında kullanılmak üzere afiş, poster BillBoard reklam tasarımı yapabilir. Bu sayede daha çok müşteriye ulaşabilir ve ulaştığınız müşterilerinizin gözünde iyi bir yer sahibi olabilirsiniz. Markanız için en iyisini Zip Tasarım düşünür.

SEO - Arama Motorları

Web sitenize kimse girmiyor mu? Web siteniz arama motorları tarafından kaydedilmiyor mu? Web sitenizin arama yapıldığında ilk sayfada çıkmasını ve bu sayede müşterilerinizin artmasını mı istiyorsunuz? O zaman Zip Tasarım bu işi sizin için en kısa zamanda ve ekonomik bir şekilde yapsın. Zip Tasarım bir web sitesinin raporunu çıkardıktan sonra kodlamada değişiklikler yapar, bu sayede web siteniz arama motoru dostu olur. Arama motoru konusunda uzmanlaşmış ekibimiz siteniz üzerinde çalışmalarına devam ederek sitenizi aramada üst sıralara taşır.

Web Site Alanı - Hosting

Web sitesi yaptırmak istiyorsunuz ama bu işi kendi başınıza nasıl yapacağınızı bilmiyorusunuz. Alan nedir? Alanım web sitem için uygun mu? sorularına bırakın Zip Tasarım cevap versin. Size yaptığımız web siteleri için en uygun alanı biz belirleyelim. Siz de bu işlerle vakit kaybetmeyin.

Özel Program Yazma

Zip Tasarım ekibi sizin şirket ihtiyacınıza göre Visual Basic, C++ dillerinde özel program yazabilir. Özel programlar sayesinde şirketinizin verimliliğini arttırıp, ürün takiplerinden çıkardığınız sonuçlarla Kar oranınızı arttırabilirsiniz.

Alan Adı Kaydı

Web sitesi yaptırmak istiyorsunuz, alan ve alan adı kaydının nasıl yapılacağını bilmiyorsunuz. Alan adı nereden alınır? Alan adı alınan yer güvenli midir? Hangi alan adı benim için uygundur sorularına bırakın Zip Tasarım cevap versin. Size yaptığımız web siteleri için en uygun alan adını biz belirleyelim. Siz de bu işlerle vakit kaybetmeyin.

E-Ticaret Siteleri

Ürünlerinizi online olarak satmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Zip Tasarım sizin için ürünlerinizin sayısına bağlı olarak en uygun koşullarla ödeme yapabileceğiniz, hızlı ve güvenilir online satış sitelerini hazırlamakta yardım eder. Bu sayede çok yorulmadan, az zamanda büyük karlar elde edebilirsiniz.

Portal Yöneticiliği

Zip Tasarım portal yönetimi konusunda 7 senelik deneyimli kadrosuyla elinizde bulunan haber, eğitim, müzik, eğlence vb. sitelerinizi büyük bir ustalıkla sizi çizginizden ayırmadan yönetebilir. Bu sayede siz başka projelerle uğraşma fırsatı bulursunuz.

Elektronik Yazılım Geliştirme

Zip Tasarım elektronik ve kontrol mühendislerini bünyesinde bulunduran, bu sayede elektronik ve elektrik alanında tasarımlar ve projeler alan bir kuruluştur. Eğer elektronik alanında bir proje yapmak veya yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

Sosyal Medya Reklamları

Firmanızın sahip olduğu web siteniz için reklam vermek istiyorsunuz ama bunu nasıl yapacağınızı bilimiyorsunuz. Zip Tasarım bu konuda size yardımcı olabilir. Raporlama üzerine uzmanlaşmış kadrosu sayesinde, web sitenizin ihtiyacı olan kelimelere odaklanarak çok para harcamanızı engellersiniz, bu sayede kampanyalarınızın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Facebook ve Google ‘da reklam verin!

Web Uygulamaları

Zip Tasarım sayeside web sitenizin ihtiyacına bağlı olarak özel web uygulamaları, scriptler ve interaktif animasyonlar yaptırabilirsiniz. Bu sayede kalitenizi ve istediklerinizi müşterilerinize yansıtmış olursunuz.

Mobil Uygulamalar

Zip Tasarım mobil uygulamalar konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla size cep telefonu uygulamaları için yardım edebilir. Bu sayede Zip Tasarım size teknolojik ortamlarda cep telefonunuzu kullanarak daha çok işi daha az zamanda yapma imkanı sunar.

Süreçler Nasıl?

Web tasarımı yapılırken, süreçlerin nasıl işlediği hakkında size kısaca bilgiler verelim.

1. ADIM

Yapılacak web sitesi hakkında fikirler oluşturma ve bu fikirlerin uygulanabilirlikleri üzerinde düşünmek. Fikirlerin yanında müşteri isteklerinin değerlendirilmesi ve optimize edilmesi.

2. ADIM

Alt yapının SEO odaklı olarak hazırlanması ve sistemin üzerine giydirilecek web tasarımının hazırlanması. Bu sırada müşteri ile iletişim kurarak, müşteri düşüncesinin siteye yansıtılması.

3. ADIM

Sitenin alt yapısının ve tasarımın oturtulması ve test süreçleri. Tarayıcıların, web sitesine uyumu. Bulunan hataların düzeltilmesi.

4. ADIM

Web sitesinin alana yüklenmesi ve sitenin server ayarlarının yapılması. Son olarak sitenin kullanıma açılması ve SEO geliştirme.

Neden bekliyorsunuz? Bugün iletişim kurun ve sitenizin yapımına başlayalım!

Ara