Menü
+90532 709 2799 posta@ziptasarim.com

Aşağıda bizimle ilgili olan sıkça tarafımıza gelen ve merak edilen bilgileri bulmanız mümkündür. Bunun yanında tüm iletişim kanallarından bize her zaman ulaşabileceğinizi unutmayın. Merak ettiklerinizi, çekinmeden sorabilirsiniz, cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Ofisiniz nerede? Nasıl gelebilirim?

Ofisimiz Austin, TX ‘da olup, gelmenize gerek kalmadan sizinle, sizin seçtiğiniz bir saatte görüntülü konuşma programlarından biri ile veya eposta üzerinden webtasarım konusunda neler yapabileceğimizi, size nasıl yardım edebileceğimizi konuşabiliriz.

En çok verilen hizmetiniz hangisidir?

En çok, henüz web sitesi sahibi olmamış firmalar ve kişiler için webtasarım hizmetini veriyoruz. Bunun yanında, web tasarımın olmazsa olmazı SEO için de çalışmalarımız oluyor.

Hizmetlerinizden sonra destek var mı?

Kesinlikle! Biz web hizmetlerinin tamamlanmasından sonra, doğabilecek sorunlar için de, büyük değişiklikler olmamak kaydı ile destek hizmet veriyoruz. Bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Eleman arıyor musunuz?

Şu an için profesyönel kadromuz tamdır, ancak ilerleyen zamanlarda freelance ve tam zamanlı olarak çalışan arkadaş ihtiyacımız doğabilir. Bize her zaman CV’lerinizi gönderebilirsiniz.

Web hizmeti almadan önce ne yapmam gerekir?

Herhangi bir hizmeti almadan önce, bu hizmete neden ihtiyaç duyduğunuzu ve gerekliliğinin olup olmadığını düşünebilirsiniz. Gerekli görüyorsanız, bizimle fikrinizi paylaşın, ne yapabileceğimizi birlikte düşünelim. Biz gerekli olduğuna inandığımız takdirde, size sonsuz yardım edeceğimize şüpheniz olmasın.

Ne kadar sürer?

Aldığınız hizmete göre çeşitli zamanlar olsa da, normal bir firma için web tasarım hizmeti en fazla 1 ay, SEO hizmeti duruma göre 6 ay kadar sürmektedir. Projesine göre bu süreler uzayabilir veya kısalabilir.

Yurtdışına hizmet veriyor musunuz?

Şu ana kadar 4 kıtaya ve yaklaşık 50 şehirde hizmet veren firmalara destek olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Bu konuda profesyönel kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Ne zaman sizinle irtibat kurabilirim.

Kısaca istediğiniz zaman! Ofisin açık olduğu saatler haftaiçi 09:00-17:00 arasında olup, haftasonu ofiste bulunmuyoruz. Ancak bize istediğiniz zaman eposta yoluyla ulaşabilirsiniz, bazen telefonla ulaşmaktan daha kısa sürede epostalarınızı yanıtlayabiliriz.

Ara