Menü
+90532 709 2799 posta@ziptasarim.com

Biz kendini gelişen teknolojinin getirdiği işlere adayan, zamanında bu konuda tecrübe kazanmış bir kaç kişiden oluşan, gönülden severek yaptığı işlerde siz müşterilerimize en iyisini sunmaya çalışan ufak ama büyük işler başaran bir takımız. Kısaca bizi tanıyın:

Sanver Gözen

1981 yılında İstanbul da doğmuştur. 2009 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı Fakültesi Deniz Teknolojisi bölümünden mezun olmuştur. Bir çok web tasarım ve web sitesi projesine imza atıp, bu konuda 10 yıl tecrübe kazanmıştır. 3 senelik Amerika gezisinde idwebdesign webtasarım firmasında da çalıştığı işlerden edindiği bilgileri büyük bir ustalıkla dahil olduğu projelerde kullanmaktadır. Vizyonu geniş olduğu için tasarım kabiliyeti gelişmiş, bu sayede yaptığı işlerde başarı kazanmıştır. Askerliğini 2010 yılının Ocak ayında tamamlamış, sonrasında ailesinin ve arkadaşlarının olumlu baskıları sonucu Zip Tasarım firmasını kurmuştur. Sanwhere.com adresinden kişisel web sitesine ulaşabilirsiniz.  

Başar Özcan

1988 İstanbul doğumlu olan Başar, 2002 senesinde kendi çabalarıyla php ve mysql öğrenmiştir. Bilgisayara olan büyük ilgisi sayesinde kısa zamanda html, css, php ve mysql konularında tecrübe edinmiştir. 2007 senesinde Kadıköy Anadolu Lisesinden iyi bir ingilizce eğitimle mezun olan Başar, aynı sene İTÜ Gemi İnşaatı ve Deniz Teknolojileri bölümünde lisans eğitimine başlamıştır. Halen eğitimine devam etmektedir. Öğrenmenin hiçbir zaman sonunun gelmeyeceğini düşündüğü için, her projenin kendisine mutlaka yeni bilgiler eklediğini düşünür. Bu yüzden her projeye yeni bir bakış açısıyla bakmaktadır. Php, MYSQL, XHTML, HTML5, CSS2, CSS3 konusunda yüksek bilgiye sahiptir.

Bilgehan Sayılgan

1985 Yılında Kayseri de doğmuştur. 1998 senesinden bu yana birçok CMS tabanlı web projelerinin hayata geçirilmesinde aktif rol almıştır. Türkiye'nin değişik sektörlerinden birkaç şirketine IT danışmanlığı yapmaktadır. 1998 den bu yana arama motorlarının gelişimini yakından takip etmektedir. SEO konusunda kurumsal ve bireysel dersler-seminerler vermektedir. Bugün bazı şirketlerin ve organizasyonların SEO ve e-marketing stratejilerine başarıyla yön vermektedir.

Ufuk Özbek

1984 İstanbul'da doğup, 2007 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi inşaatı Fakültesi Deniz Teknolojisi bölümünden mezun olmuştur. Bu süreçte gerek İngilizce, Almanca, İtalyanca gerekse bilgisayar programları ve 3 boyutlu modelleme konusunda kendini geliştiren Ufuk, aynı zamanda İspanya ve Hollanda gibi ülkelerdeki yer aldığı sosyal projelerdeki edindiği tecrübe ve organizatörlüğü gerek mesleki gerek diğer işlerindeki ilişkilerinde faydalanmaktadır.

Oğuz Köroğlu

1983 yılında İstanbul da doğmuştur. 2001 yılında Cağaloğlu Anadolu Lisesi, 2006 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi inşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği - Bilgisayar çift anadal bölümünden mezun oldu. Sektörde Yazılım Geliştirici olarak İnşaat Mühendisliği Hesapları, CAD, İş Yönetimi - Planlama, E-ticaret ve fiyatlandırma, barter, depo-stok-envanter alanlarında masaüstü ve web tabanlı ve mobil cihazlarda çalışan yazılımlar geliştirdi. Yaptığı projelerin tamamıai4cad.com adresinde bulunmaktadır. Programlama ve diğer konular hakkındaki yazılarını wordpress, chip adreslerinde bulabilirsiniz.

Barış Java

1987 yılında Tekirdağ'da doğmuştur. 2010 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi, Elektrik-Elektronik Fakültesi, Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Üniversite öncesinde, web teknolojilerine olan merakından dolayı HTML, XML, ASP, PHP, JS, MySQL, VB konularında kendini geliştirmiştir. Öğrencilik döneminde ise bu dillere ek olarak Java, JSP, C#, ASP.net, C, C++, MSSQL, PostgreSQL, WPF, Silverlight, jQuery, AJAX konularında tecrübe kazanmıştır. Bu dillerde geliştirdiği bir çok web ve desktop referans projesi mevcuttur. Bir bilgisayar mühendisinin teknolojik her konuda bilgisi olması ve gerektiğinde yeni bir teknolojiyi hızlıca öğrenmesi/yaratması gerekliliğini düşündüğünden,yoğun kullanıma sahip bir çok dilde kendini geliştirmektedir. Şu an platform bağımsız üst düzey dil olan Java üzerine çalışmaktadır.

Ara